Toaletka Basic ? niezastąpiony mebel dla każdej kobiety

Toaletki przez wiele osób kojarzone są z odległymi arystokratycznymi czasami, kiedy to zdobiły komnaty księżniczek. Wykorzystywane były przez damy do przechowywania kosmetyków, malowania się oraz pełniły rolę ozdobną. Toaletki z przeszłości często były bogato zdobione, dominowało w nich złoto i srebro, a także wyjątkowe wzornictwo.

Obecnie toaletka nie odeszła w niepamięć i dalej jest wymarzonym elementem wyposażenia mieszkania dla każdej kobiety. Na rynku możemy spotkać się z toaletką Basic, która charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem i wielofunkcyjnością.

Toaletka Basic może być wykorzystywana, jako biurko lub miejsce przeznaczone do stylizacji włosów, wykonywania makijażu i zabiegów pielęgnacyjnych. Toaleta Basic powstała w taki sposób, aby sprawnie pomieścić Twoje ulubione kosmetyki i używane urządzenia w jednym wygodnym i eleganckim meblu. To właśnie w niej z łatwością schowasz wszystkie ozdoby, akcesoria oraz dekoracje i zyskasz komfortowe miejsce do porannej toalety.

Toaletka Basic jest niezwykle ustawnym meblem, dzięki temu można ją umieścić nawet w małym pomieszczeniu. Wykonana jest z naturalnego drewna, dzięki czemu przyczynia się do stworzenia romantycznego nastroju jednocześnie zachowując indywidualny styl wnętrza.

Zalety toaletki Basic

Toaletka Basic spełni najskrytsze potrzeby każdej kobiety! Jej konstrukcja została dokładnie przemyślana, dlatego w wyposażeniu toaletki znajdziemy między innymi:

  • szkatułkę ? aksamitną lub drewnianą ze specjalnymi przegródkami na kosmetyki oraz dodatki
  • pojemną szufladę mieszczącą ozdoby, urządzenia elektryczne i produkty kosmetyczne
  • duże lustro
  • blat z podnoszoną klapą

Toaletka Basic to rodzaj mebla oferowanego przez firmę Minko. Firma Minko pobiła rynek, dzięki wprowadzeniu mebli tworzonych z polskich surowców, odznaczających się prostotą oraz minimalizmem. Minko jest rodzinną manufakturą, która posiada siedzibę na Podlasiu.

Dominującą zaletą toaletki Basic jest duża dostępność przeróżnych kolorów i rodzajów wykończeń. Decydują się na zakup toaletki w kolorze WHITE otrzymujemy mebel z gładką i półmatową strukturą. W przypadku innych kolorów wykończenie jest półmatowe oraz posiada grudkowatą strukturę. Nowością jest kolor GOLD odznaczający się złotym i zgaszonym odcieniem z lekko połyskującym wykończeniem.

O czym warto pamiętać szukając odpowiedniego miejsca dla swojej toaletki?

Toaletka zazwyczaj umieszczana jest w sypialniach lub przestronnych łazienkach. Podczas planowania lokalizacji toaletki należy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia. Toaletka nie musi koniecznie pasować do całej aranżacji wnętrza, a może nawet z nią kontrastować. Ważne jest, aby podobała się Tobie i zaspokajała Twoje potrzeby!

Umieszczając kosmetyki w toaletce powinno się stawiać na wierzchu produkty w najładniejszych opakowaniach oraz flakoniki z perfumami. Dodatkowo toaletkę można upiększyć małym bukiecikiem kwiatów lub ramką ze zdjęciem.

Szukając miejsca dla toaletki, warto zastanowić się nad wygodnym siedziskiem, które będzie do niej pasowało. Powinno ono być odpowiednio dobrane do rodzaju i stylu mebla oraz ilości posiadanego miejsca.

Post Author: admin

Dodaj komentarz