3 praktyczne zastosowania elementów balustrad

Balustrada to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale i ponadczasowy styl i szyk. Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób odmienić wnętrza twojego domu czy mieszkania i jak odpowiednio zaprojektować balkon, czytaj dalej! Prezentujemy 3 praktyczne zastosowania elementów balustrad.

1. Elementy do balustrad – rodzaje

2. 3 praktyczne zastosowania elementów balustrad

 Elementy do balustrad – rodzaje

W marketach budowlanych i sklepach internetowych, takich jak Avis, znajdziemy szeroką gamę elementów balustrad nierdzewnych. Chcąc znaleźć najlepszą ofertę, najlepiej śledzić promocje topowych stron. Jeśli zaś, brakuje ci inspiracji, również nie wahaj się skorzystać z dobrodziejstw „wujka Google”. Za jednym kliknięciem otwiera się przed tobą morze możliwości zastosowania daszków szklanych czy balustrad francuskich. Projektując swój balkon czy domową antresolę, nie zapominaj o odpowiednio dobranych rurach ze stali nierdzewnej i mocowaniach do szkła. Dzięki nim, będziesz mógł cieszyć się, nie tylko ładnym wyglądem konstrukcji, ale przede wszystkim jej bezpieczeństwem. Solidne uchwyty do szkła zapobiegną nieszczęśliwym wypadkom, a słupki ze stali nierdzewnej, zagwarantują długą żywotność balustrady.

[obraz_1]

3 praktyczne zastosowania elementów balustrad

Jeśli jeszcze nie jesteś pewny, jak w efektywny sposób wykorzystać rury ze stali nierdzewnej czy balustrady systemowe, poniżej prezentujemy kilka funkcjonalnych zastosowań tych elementów.

Balkony francuskie – w ostatnim czasie stały się bardzo modne. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na balkon, ale chciałyby wpuścić do swojego mieszkania odrobinę więcej słońca i świeżego powietrza. Dzięki balustradom francuskim, nie muszą rezygnować z dużych, balkonowych okien. Solidna konstrukcja elementów balustrad, zapewni mieszkańcom bezpieczeństwo i pozwoli na praktyczne wykorzystanie, np. dzięki łatwości zamontowania suszarki na pranie.

Klasyczne balkony i loggie – dzięki odpowiednio dobranym elementom, dobrze znane rozwiązania, stosowane od lat, również mogą wiele zyskać. Daszki szklane wspaniale dopełnią wizerunek małych, średnich i dużych balkonów, nadając im ponadczasowego charakteru. Świetnie sprawdzą się także do zadaszania loggi.

Poręcze schodowe i antresole – solidne balustrady systemowe idealnie z uchwytami do szyb idealnie współgrają z designem domowego wnętrza. Nadadzą mu ciepła i wzbogacą go o nowoczesny look. Poza tym, doskonale sprawdzą się na klatkach schodowych i antresolach, gdzie najbardziej zależy nam na bezpieczeństwie.

undefined

Post Author: admin

Dodaj komentarz